Конференція в Черкасах

На заключній сесії семінару “Інформатика в сестринській справі” (22-23 березня 2018 г.) професор Ю.В.Триус (Черкаський державний технологічний університет) запросив нас взяти участь в IV Міжнародній науково-практичній конференції “Інформаційні технології в освіті, науці і техніці “, запланованої на 17-18 травня 2018 року, а саме – в роботі секції “Медичні інформаційні системи”, яка проходила у Черкаському обласному кардіологічному центрі.

Конференція зібрала багатьох освітян і науковців, серед яких були й учасники нашого проекту: Всеволод Качмар (ТОВ «Доктор Елекс»), Ірина Березовська (Львівський інститут медсестринства та лабораторної медицини), Ю.В.Триус, Ірина Шемет, Олена Директоренко (ЧДТУ). Всі вони виступили з доповідями. Надзвичайно цікавим було знайомство з роботою Черкаського обласного кардіологічного центру, в якому використовується МІС “Доктор Елекс”. Основи роботи з цією системою включені в навчальні програми для лікарів, які пропонує Черкаський обласний навчально-тренінговий центр підвищення кваліфікації лікарів.

Ми щиро привітали викладачів інформатики Черкаської медичної академії, які пройшли 90-годинний курс для адміністраторів МІС-ДЕ і успішно склали іспит. На відкритті секції “Медичні інформаційні системи” Ю.Триус та В.Качмар вручили їм сертифікати адміністраторів МІС-ДЕ.

Конференція також дала нам можливість ще раз обговорити і уточнити зміст навчального посібника, який зараз готується до друку.