Лікарня, в якій працює “Доктор Елекс”

Тренінги семінару відбуватимуться в Комунальній міській дитячій клінічній лікарні м. Львова.

Неможливо уявити краще місце для показу медичної інформаційної системи “Доктор Елекс” в дії. Десять років тому, в 2008 році, Дмитро Квіт, головний лікар МДКЛ, виступив ініціатором впровадження МІС “Доктор Елекс” в повному обсязі. Багаторічна кропітка робота лікарів та ІТ спеціалістів принесла чудові результати, що свідчать про досягнення європейського рівня в автоматизації управління лікарнею.

Зараз в лікарні обладнано 80 робочих місць, на яких можна користуватися модулями «Приймальний покій», «Лікар», «Лабораторія», «Рентген», «Медикаменти». Окрім цього, у 2017 році в консультативній поліклініці запущено «Електронну реєстратуру», пацієнти мають можливість записатись на прийом до лікаря через веб-платформу в Iнтернет.

Все це учасники семінару побачать 22 березня 2018 року. Працівники лікарні готують програму тренінгу.

Відвідання лікарні розпочнеться з презентації, в якій Олесь Семенюк розповість про досвід використання МІС “Доктор Елекс” в МДКЛ. Потім учасники семінару розділяться на невеликі групи, і тренери Олена Мельничук та Леся Мисак покажуть їм, як виконується поточна робота на робочих місцях системи “Доктор Елекс”.