Семінар: підводимо підсумки і міркуємо про майбутнє

Тиждень, що пройшов після семінару, дав можливість осмислити враження, обробити анкети опитування учасників і попередньо оцінити результати семінару, сьогоднішні і очікувані у майбутньому. Всі доповіді, презентації та тренінги (всього 18), зазначені у програмі, були вислухані з великою цікавістю і спричинили багато запитань. Фотозвіт дає певне уявлення про атмосферу семінару – під час сесій, перерв і перебування в дитячій лікарні.

До семінару залучилися 62 учасника з 19 міст України, серед них були медичні працівники, освітяни, студенти, науковці та фахівці у галузі ІТ. При заповненні анкет учасники оцінювали кілька елементів семінару (доступність пропонованого матеріалу, можливість обміну досвідом, інформування про семінар, атмосферу і контакти з організаторами, зал, харчування, тощо) і дали відмінну (91%) або хорошу (9%) оцінку. Такою ж високою була оцінка корисності участі в семінарі для своєї професійної діяльності: дуже корисно (86%) або корисно (14%).

Було висловлено ряд побажань щодо використання результатів даного семінару і проведення аналогічних форумів у майбутньому.

Наводимо деякі з них як цитати: “Використати в навчальному процесі та роботі клініки Харківського Національного медичного університету. Залучити керівників навчальних та лікувальних закладів до участі в семінарі”; “Проводити семінар частіше , по можливості в різних містах. Дякуємо за теплу зустріч!!!”; “Внести пропозицію щодо придбання МІС “ДОКТОР ЕЛЕКС” для навчання медсестер на курсах підвищення кваліфікації”; “Частіше проводити такі семінари для обміну досвідом роботи між викладачами інформатики, сестринської справи, інженерів та працівників ЛПЗ України, з такою ж гарною атмосферою та організацією”; “Проводити навчальні семінари для практичних лікарів та медсестер”; “Повідомити своє керівництво і в майбутньому працювати із командою “ДОКТОР ЕЛЕКС””.

Ми постаралися відобразити всі думки учасників в ухвалі семінару. Її можна розглядати як дорожню карту нашої спільної подальшої діяльності.

Організатори щиро вдячні всім, хто був на семінарі, за справжній інтерес до порушених проблем і активне бажання взяти участь в їх вирішенні. Хоча час і місце наступної зустрічі ще не призначені, ми сподіваємося, що невдовзі почнуть надходити пропозиції. Тож – до нових зустрічей!