Закінчився плановий період реалізації проекту, але триває наша співпраця

31 липня – це останній день періоду реалізації проекту. Настав час підвести підсумки.

Основні події проекту висвітлювалась на нашому веб-сайті, веб-сайтах партнерів – www.cardiology.lviv.ua та doctor.eleks.com. Прес-служба Департаменту охорони здоров’я ЛОДА була присутня на семінарі і розмістила прес-реліз на своєму веб-сайті – http://www.health-loda.gov.ua/ukr/news/lvivnews/6826.html. Ще одна стаття надрукована у Alma Mater, газеті Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького – http://meduniv.lviv.ua/files/press/alma-mater/AM-18.5.pdf , № 5 (350), травень 2018, с.9.

Результати проекту були представлені на щорічній міжнародній конференції HSCI2018, яка відбулася у Барселоні (Каталонія, Іспанія) на факультеті біології університету Барселони від 16 до 20 липня 2018 року. Стаття “Nursing Informatics Project: Implementation and Outcomes” надрукована у збірнику праць конференції – http://www.hsci.info/hsci2018/images/pdfs/eBookHSCI2018.pdf , с.297.

Вивчення МІС ДЕ інтегровано в навчальні плани кількох закладів вищої освіти, що свідчить про досягнення запланованих проектних результатів.

Однак деякі заходи не були передбачені у плані проекту. Після семінару на спеціальній секції “Медичні інформаційні системи ” в рамках IV Міжнародної конференції “Застосування інформаційних технологій в освіті, науці та техніці ” (Черкаський державний технологічний університет, травень 17-18, 2018) були представлені нові аспекти щодо імплементації МІС ДЕ в медицині та освіті. Ця дискусія продовжилась на зустрічі партнерів, яка була організована ТОВ “Доктор Елекс” 14-15 червня 2018 року у Львові.

Наступною подією є XXV щорічний Форум видавців у Львові (вересень 19-23, 2018). Вперше буде організований спеціальний “Медичний кластер”. Вже отримано запрошення презентувати наш проект та навчальний посібник “Медична інформаційна система “Доктор Елекс”: основи роботи” на Форумі.

На закінчення відмітимо, що сталий розвиток проекту забезпечений завдяки високій зацікавленості з боку професійної спільноти щодо запровадження та подальшого вдосконалення результатів проекту.